Lestijden

16.00 – 17.00                         Klassiek Ballet                       8+

17.00 – 18.00                         Klassiek Ballet                       11+

17.00 – 18.00                         Demoteam Lions

18.00 – 19.00                         Klassiek Ballet                       14+

19.00 – 20.00                        Klassiek/Modern                  Volw. begin.

19.00 – 20.00                        Streetdance                             14+

20.00 – 21.00                        Jazz Ballet                              Volw.

20.00 – 21.00                        Demoteam Celebrations

 

DINSDAG 

9.30 – 10.30                        Pilates & Barre                        Volw.

10.30 – 11.15                        Jazz Ballet                                65+

16.00 – 17.00                        Streetdance                             6+

17.00 – 18.00                        Demoteam Snickers              <10

18.00 – 19.00                        Streetdance                              9+

19.00 – 20.00                         Streetdance                             12+

19.30 – 20.30                         Klassiek Ballet                         Volw. begin./interm.

 

WOENSDAG

14.15 – 15.00                        Kinderballet                           5+

15.00 – 16.00                        Klassiek Ballet                       7+

16.00 – 17.00                        Klassiek Ballet                       9+

17.00 – 18.00                        Klassiek Ballet                      11+

20.00 – 21.00                        Modern Jazz                         Volw.

20.00 – 21.00                        Jazz Ballet                              Volw.

 

DONDERDAG

16.00 – 17.00                        Musicaldans                         6+

17.00 – 18.00                        Demoteam Twixies

18.00 – 19.00                        Musicaldans                         Tieners

19.00 – 20.00                        Demoteam Kid-Cat             12-14

19.30 – 20.30                        Tapdans                                Volw.

 

VRIJDAG

17.00 – 18.00                        Tapdans                                Kids

17.00 – 18.00                        Klassiek ballet                      11+

18.00 – 19.00                        Klassiek Ballet                     14+

19.00 – 20.00                        Klassiek Ballet                     17+

19.00 – 20.00                        Pilates                                   Volw.

20.00 – 21.00                        Moderne Dans                    Volw.

 

ZATERDAG

09.30 – 10.00                       Peuterdans                           v.a. 2 ½

10.00 – 10.45                       Kleuterdans                           4+

09.30 – 10.30                       Klassiek Ballet                      Volw. gevord.

12.00 – 13.00                       Dancemix                             8+

 

 

 

 

Vakantie rooster

HERFSTVAKANTIE             21 t/m 28 oktober 2018

KERSTVAKANTIE                23 december 2018 t/m 6 januari 2019

VOORJAARSVAKANTIE      24 februari t/m 3 maart 2019

TWEEDE PAASDAG             22 april 2019

MEIVAKANTIE                      27 april t/m 12 mei 2019

HEMELVAART                       30 mei 2019

TWEEDE PINKSTERDAG     10 juni 2019

ZOMERVAKANTIE               21 juli t/m 1 september 2019

Voorstellingen en optredens

ZONDAG 25 JUNI 2017           Theatervoorstelling “Alice in Wonderland” in Openluchttheater Caprera te Bloemendaal.

 

Onze Sponsoren